Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 51 Бюджетного кодекса Украины относительно урегулирования вопроса первоочередного погашения задолженности, образовавшейся как в государственном, так и в местных бюджетах, которые финансировались за счет средств государственного бюджета

Проект закона Украины от 11.06.2015 № 2063а
Дата рассмотрения: 11.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 51 Бюджетного кодексу України щодо врегулювання питання першочергового погашення заборгованості, яка утворилась як в державному так і в місцевих бюджетах, що фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету

Верховна Рада України постановляє:

І. Пункт 11 статті 51 Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50-51, ст. 572) викласти у такій редакції:

"11. Кредиторська заборгованість, яка утворилася на кінець поточного бюджетного періоду у державному та місцевих бюджетах за бюджетними зобов'язаннями, взятими за коштами державного фонду регіонального розвитку, коштами державних капітальних видатків, капітальними трансфертами з державного бюджету місцевим бюджетам в першу чергу має бути погашена за рахунок відповідних коштів державного бюджету, передбачених у наступних бюджетних періодах на реалізацію відповідних програм і заходів.".

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос