Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 78 Бюджетного кодекса Украины относительно урегулирования вопроса возможности органов местного самоуправления определять направления использования бюджетных средств в соответствии с действующим законодательством Украины

Проект закона Украины от 11.06.2015 № 2062а
Дата рассмотрения: 11.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 78 Бюджетного кодексу України щодо врегулювання питання можливості органів місцевого самоврядування визначати напрями використання бюджетних коштів відповідно до чинного законодавства України

Верховна Рада України постановляє:

І. Пункт 7 статті 78 Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50-51, ст. 572) викласти у такій редакції:

"7. Рішення про внесення змін до рішення про місцевий бюджет ухвалюється Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідною місцевою радою на підставі офіційного висновку місцевого фінансового органу про перевиконання чи недовиконання дохідної частини загального фонду, про обсяг залишку коштів загального та спеціального фондів (крім власних надходжень бюджетних установ) відповідного бюджету. Факт перевиконання або невиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету визнається за підсумками квартального звіту та наступних звітних періодів з початку поточного бюджетного періоду на підставі офіційних висновків місцевого фінансового органу щодо очікуваних надходжень доходів за поточний бюджетний період.".

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос