Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по экономической стабилизации Государственного акционерного общества "Чорноморнафтогаз" в связи со временной оккупацией территории Украины

Проект закона Украины от 11.06.2015 № 2060а
Дата рассмотрения: 11.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про заходи економічної стабілізації Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України

Цей Закон спрямований на створення умов для відновлення виробничої діяльності, припиненої внаслідок тимчасової окупації території України, фінансової стабілізації, забезпечення енергетичної безпеки держави.

Стаття 1. Введення мораторію на стягнення заборгованості

Встановити до 1 січня 2017 року мораторій на стягнення заборгованості з Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" (далі - підприємство).

Протягом дії мораторію підлягають зупиненню виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень стосовно підприємства, що підлягають виконанню в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження", а також передбачені законодавством заходи по виконанню рішень, які здійснюються органами доходів і зборів, банками та іншими фінансовими установами.

Стаття 2. Списання податкового боргу та інші питання оподаткування

Підприємству списується податковий борг, що обліковується на особових рахунках Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків та станом на 02.06.2015 року становить 115126239,43 грн., в тому числі по податку на прибуток - 7650856,80 грн., по авансовим внескам з податку на прибуток - 60148353,95 грн., по сплаті за користування надрами для видобування корисних копалин - 47307683,14 грн., за збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ - 19345,54 грн.

Установити, що умовні проценти на суми поворотної фінансової допомоги, що залишається неповерненою підприємством, за 2014 рік не нараховуються.

Встановити підприємству звітний період щодо подання річної звітності з податку на прибуток за 2014 рік з серпня 2014 року.

Стаття 3. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Дія цього Закону розповсюджується на виконавчі провадження, відкриті до набрання ним чинності.

3. У Законі України "Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 19-20, ст. 142 із наступними змінами):

частину першу статті 37 доповнити пунктом 19 такого змісту:

"19) розповсюдження на суб'єкта господарювання дії мораторію відповідно до статті 1 Закону України "Про заходи економічної стабілізації державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України";

частину другу статті 39 доповнити абзацом восьмим такого змісту: "у випадках, передбачених пунктом 19 частини першої статті 37, - до закінчення строку дії мораторію, встановленого статтею 1 Закону України "Про заходи економічної стабілізації державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у зв'язку з тимчасовою окупацією території України".".

4. Протягом 30 днів з дня набрання чинності цим Законом:

1) Кабінету Міністрів України:

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

2) Національному банку України прийняти відповідні акти, що випливають з норм цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос