Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 85 и 89 Бюджетного кодекса Украины (относительно финансирования отдельных заведений здравоохранения, других программ медицинской и санитарной помощи и учебных заведений)

Проект закона Украины от 05.02.2015 № 2036
Дата рассмотрения: 05.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статей 85 та 89 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування окремих закладів охорони здоров'я, інших програм медичної та санітарної допомоги та закладів освіти)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50-51, ст. 572) такі зміни:

1. У частині другій статті 85 після слів "утримання бюджетних установ одночасно з різних бюджетів," доповнити словами "крім видатків, визначених статтями 1032, 1034 та".

2. Підпункт "а" пункту 3 частини першої статті 89 після слів "лікарні широкого профілю," доповнити словами "територіальні медичні об'єднання,".

3. Підпункт "б" пункту 3 частини першої статті 89 викласти в такій редакції: інші програми медичної та санітарної допомоги (міські та районні центри здоров'я і заходи з санітарної освіти, міські патологоанатомічні бюро та центри медичної статистики).

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос