Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 15-1 Закона Украины "О борьбе с терроризмом" (относительно особенности превентивного задержания в районе проведения антитеррористической операции лиц, причастных к террористической деятельности)

Проект закона Украины от 05.02.2015 № 2035
Дата рассмотрения: 05.10.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 15-1 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (щодо особливості превентивного затримання у районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 25, ст. 180) такі зміни:

1. частину третю статті 15-1 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" після слів "…є наявність.." доповнити словами "причетності до вчинення особою терористичної діяльності, у тому числі вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтями 110, 111 - 114, 115, 121, 146, 258, 2582, 2583, 260, 261 Кримінального кодексу України", вилучивши з діючої норми слова " обґрунтованої підозри у вчиненні особою терористичної діяльності".

2. в частині четвертій статті 15-1 Закону України "Про боротьбу з тероризмом":

- слова "за вмотивованим рішенням" змінити на слова "за вмотивованою постановою";

- після слів "..та Севастополі.." доповнити словами "або особи, яка виконує його обов'язки";

- після слів "…за згодою прокурора" доповнити словами "обласного рівня або його заступника".

3. частину п'яту статті 15-1 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" викласти в наступній редакції: після слів: "Копія рішення про превентивне затримання" вилучити слова діючої редакції "…особи, причетної до терористичної діяльності, на строк понад 72 години невідкладно надається затриманій особі, а також негайно направляється до слідчого судді, суду відповідної юрисдикції разом із клопотанням про обрання належного запобіжного заходу стосовно відповідної особи" змінивши їх на слова "невідкладно надається затриманій особі та протягом 30 діб направляється до слідчого судді, суду відповідної юрисдикції разом із клопотанням про обрання стосовно цієї особи відповідного запобіжного заходу"..

4. Доповнити статтю 15-1 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" частиною сьомою та викласти в наступній редакції: "У разі розгляду слідчим суддею, судом клопотання про обрання запобіжного заходу і прийняття ними рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою термін превентивного затримання особи враховується до терміну запобіжного заходу".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман 

Опрос