Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 208 Уголовного процессуального кодекса Украины (относительно задержания уполномоченным служебным лицом)

Проект закона Украины от 05.02.2015 № 2031
Дата рассмотрения: 05.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України (щодо затримання уповноваженою службовою особою)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2013, NN 9-13, ст. 88) затримання уповноваженою службовою особою", наступного змісту:

1. В частину першу статті 208 Кримінального процесуального кодексу України внести наступні зміни, та викласти в наступній редакції:

- в пункті першому частини першої статті 208 Кримінального процесуального кодексу України після слів "якщо цю особу застали під час вчинення злочину", вилучити слова "або замаху на його вчинення", після коми продовжити словами "замаху на його вчинення або безпосередньо після вчинення злочину";

- пункт другий частини першої статті 208 Кримінального процесуального кодексу України змінити та викласти в наступній редакції:

"2) якщо очевидець, у тому числі потерпілий, або сукупність очевидних ознак на тілі, одязі, за місцем мешкання чи місці події вказують на те, що саме ця особа вчинила злочин";

- доповнити частину першу статті 208 Кримінального процесуального кодексу України пунктом три, який викласти в наступній редакції:

"3) якщо наявні інші достатні дані, що дають підставу підозрювати особу у вчиненні злочин".

2. Частину другу статті 208 Кримінального процесуального кодексу України викласти в наступній редакції:

Після слів "підозрювану у вчиненні злочину", вилучити текст "за який передбачене основне покарання у виді штрафу в розмірі понад три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виключно у випадку, якщо підозрюваний не виконав обов'язки, покладені на нього при обранні запобіжного заходу, або не виконав у встановленому порядку вимог щодо внесення коштів як застави та надання документа, що це підтверджує", та замінити його словами "за невиконання обов'язків, покладених на неї при обранні запобіжного заходу".

3. Частину третю статті 208 Кримінального процесуального кодексу України після слів "статті 223" доповнити словами "і частиною п'ятою, сьомою та восьмою".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. Б. Гройсман

Опрос