Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Заключительные положения Закона Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" (относительно особенностей сделок с арестованным по уголовному производству имуществом, выступающим в качестве вещественных доказательств в виде товаров или продукции, поддверженных быстрой порче)

Проект закона Украины от 04.06.2015 № 2011а
Дата рассмотрения: 04.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Прикінцевих положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо особливостей правочинів із заарештованим у кримінальному провадженні майном, що виступає речовими доказами у вигляді товарів або продукції, що піддаються швидкому псуванню)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прикінцеві положення Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, N 5, ст. 37) доповнити новим пунктом 18 такого змісту:

"18. Дозволити Міністерству оборони України, Національній гвардії України укладати договори з ДП "Укртранснафтопродукт" на постачання нафтопродуктів, які виступають речовими доказами, що піддаються швидкому псуванню, в кримінальних провадженнях та передані згідно судового рішення на відповідальне зберігання ДП "Укртранснафтопродукт", а також щодо яких судовим рішенням надано дозвіл на їх реалізацію, з умовою про відтермінування платежу за зобов'язанням по сплаті загальної суми поставки по договору на 90 днів з дня набрання вироком законної сили у відповідному кримінальному провадженні.

Встановити, що бюджетні призначення, передбачені Міністерству оборони України та Національній гвардії України цим Законом по бюджетних програмах N 2101020, N 1003020 відповідно, не зменшуються на ціну договорів, передбачених абзацом першим цього пункту, у разі їх укладення.

Кабінету Міністрів України при підготовці проекту Державного бюджету України на 2016 рік передбачити видатки на оплату зобов'язань, які можуть виникнути за договорами, передбаченими абзацом першим цього пункту".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос