Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно улучшения расчетов за предоставление услуг по пользованию площадками для платной парковки транспортных средств)

Проект закона Украины от 02.02.2015 № 1916
Дата рассмотрения: 02.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення розрахунків за надання послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Абзац перший статті 522 Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993 p., N 31 (03.08.93), ст. 338) викласти у такій редакції:

"Під час розміщення транспортних засобів на майданчику для платного паркування особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для паркування, сплачують за послуги з користування майданчиками для платного паркування згідно з тарифом або вартістю паркувальних талонів, встановлених органом місцевого самоврядування відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України."

2. Частину третю статті 281 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" (Відомості Верховної Ради України, 2005 p., N 49 (09.12.2005), ст. 517) викласти у такій редакції:

"3. Тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, вартість паркувальних талонів встановлюються органами місцевого самоврядування відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос