Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в раздел XX "Переходные положения" Налогового кодекса Украины относительно особенностей налогообложения операций по ввозу на таможенную территорию Украины и поставке на таможенной территории Украины транспортных средств, оснащенных электрическими двигателями

Проект закона Украины от 02.02.2015 № 1912
Дата рассмотрения: 26.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування операцій із ввезення на митну територію України та постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13-17, ст. 112) такі зміни:

1. Підрозділ 2 доповнити пунктом 39 такого змісту:

"39. Тимчасово, до 1 січня 2020 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції із ввезення на митну територію України та з постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами, що класифікуються у товарній підпозиції 8703 90 згідно з УКТ ЗЕД".

2. Підрозділ 5 доповнити пунктом 42 такого змісту:

"42. Тимчасово, до 1 січня 2020 року, звільняються від оподаткування акцизним податком операції із ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами, що класифікуються у товарній підпозиції 8703 90 згідно з УКТ ЗЕД".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

3. Кабінету Міністрів України у трьохмісячний строк з дня набрання чинності цим Законом розробити Концепцію розвитку транспорту, обладнаного електричними двигунами та інфраструктури для його функціонування, налагодження виробництва в Україні елементів живлення до такого виду транспорту та обладнання для його інфраструктури.

____________

Опрос