Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О гражданстве Украины" (относительно упрощения порядка принятия в гражданство Украины отдельных категорий лиц)

Проект закона Украины от 02.02.2015 № 1901
Дата рассмотрения: 02.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо спрощення порядку прийняття до громадянства України окремих категорій осіб)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про громадянство України" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 13, ст. 65; 2005 р., N 30, ст. 408) такі зміни:

1. Статтю 9 після частини третьої доповнити новими частинами четвертою та п'ятою такого змісту:

"Положення, передбачені пунктами 3 - 6 частини другої цієї статті, не поширюються також на осіб, які

1) захищали суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції чи військових діях у складі добровольчих батальйонів, партизанських загонів чи інших територіальних формувань, що співпрацювали зі Збройними Силами України, органами Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України;

2) зазнали порушень прав і свобод людини на території іноземної держави у зв'язку зі своєю позицією чи діяльністю, спрямованою на підтримку суверенітету,територіальної цілісності та незалежності України.

Особи, зазначені в пункті 1 частини четвертої цієї статті, разом з клопотанням про прийняття до громадянства України подають рішення суду, яким встановлено відповідний факт безпосередньої участі особи в антитерористичній операції чи військових діях. Особи, зазначені в пункті 2 частини четвертої цієї статті, разом з клопотанням подають належно завірені копії офіційних документів, які порушують їх громадянські права і свободи в країні постійного проживання. Термін розгляду клопотання осіб, зазначених в частині четвертій цієї статті не може перевищувати два місяці.".

2. У зв'язку з цим частини четверту - сьому вважати відповідно частинами шостою - дев'ятою.

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади України.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос