Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" (относительно дополнительного источника финансирования создания жилищного фонда социального назначения)

Проект закона Украины от 30.01.2015 № 1890
Дата рассмотрения: 30.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності (щодо додаткового джерела фінансування створення житлового фонду соціального призначення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 34, ст. 343), такі зміни:

1. У абзацах першому та другому частини п'ятої статті 30:

Слова "розмір пайової участі у розвитку інфраструктури" доповнити словами "та створенні житлового фонду соціального призначення", далі за текстом.

2. У статті 40:

1) Назву статті викласти у такій редакції:

"Стаття 40. Пайова участь у розвитку інфраструктури та створенні житлового фонду соціального призначення населеного пункту".

2) У частинах першій, третій, четвертій, п'ятій, шостій, сьомій, восьмій, дев'ятій:

після слів "у розвитку інфраструктури" доповнити словами "та створенні житлового фонду соціального призначення", далі за текстом.

3) У частині другій:

після слів "зобов'язаний взяти участь у створенні" доповнити словами "житлового фонду соціального призначення", далі за текстом.

4) Частину десяту викласти у такій редакції:

"10. Кошти, отримані як пайова участь у розвитку інфраструктури та створенні житлового фонду соціального призначення населеного пункту, можуть використовуватися виключно для створення житлового фонду соціального призначення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури відповідного населеного пункту.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос