Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Уголовный кодекс Украины (относительно ответственности за публичные призывы к уклонению от призыва по мобилизации)

Проект закона Украины от 29.01.2015 № 1886
Дата рассмотрения: 29.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією)

Верховна Рада України постановляє:

1. Доповнити Кримінальний кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25 - 26, ст. 131) новою статтею 336-1 такого змісту:

"Стаття 336-1. Публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією

1. Публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією, а також розповсюдження, виготовлення чи зберігання матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -

караються обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією і знищенням відповідних матеріалів, а також конфіскацією засобів (знарядь) їх виготовлення та розповсюдження.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, -

караються обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією і знищенням відповідних матеріалів, а також конфіскацією засобів (знарядь) їх виготовлення та розповсюдження.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. Гройсман 

Опрос