Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О социальной защите детей войны" (относительно восстановления надбавки к пенсии и права на коммунальные льготы детям войны)

Проект закона Украины от 29.01.2015 № 1880
Дата рассмотрения: 29.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо поновлення надбавки до пенсії та права на комунальні пільги дітям війни)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" від 18.11.2004 р. N 2195-IV (Відомості Верховної Ради України від 28.01.2005 р., N 4, стор. 164, стаття 94) (Із змінами, внесеними згідно із Законом N 76-VIII від 28.12.2014):

1) у абз. 7 ст. 5 цього Закону слова "за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України." виключити;

2) у ч. 1 ст. 6 цього Закону слова "у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України." замінити словосполученням "у розмірі надбавки, встановленої для учасників війни.".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити проведення перерахунку призначених пенсій;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос