Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общеобязательном государственном социальном страховании" (относительно обеспечения финансирования санаториев-профилакториев предприятий, учреждений, учебных заведений и организаций)

Проект закона Украины от 27.01.2015 № 1865
Дата рассмотрения: 27.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо забезпечення фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 46 - 47, ст. 403) такі зміни:

1. Пункт 4 частини першої статті 20 викласти у такій редакції:

"4) оплата лікування та реабілітації в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм та у санаторіях-профілакторіях підприємств, установ, навчальних закладів та організацій.".

2. До частини першої статті 22 додати пункт 9 такого змісту:

"9) перебування в санаторіях-профілакторіях підприємств, установ, навчальних закладів та організацій.".

3. Статтю 29 викласти у такій редакції:

"Стаття 29. Лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів та санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів

1. Для забезпечення відновлення здоров'я застрахована особа має право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду.

2. Для забезпечення відновлення здоров'я працівники та студенти денної форми навчання мають право на лікування та реабілітацію у санаторіях-профілакторіях підприємств, установ, навчальних закладів за рахунок коштів Фонду.".

4. Статтю 34 доповнити пунктом 3 такого змісту:

"3. Часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв здійснюється Фондом у порядку, встановленому правлінням Фонду.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос