Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "Об очищении власти" относительно дополнительных мер по обеспечению обороноспособности государства

Проект закона Украины от 26.01.2015 № 1841
Дата рассмотрения: 26.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про очищення влади" щодо додаткових заходів із забезпечення обороноздатності держави

Верховна Рада України постановляє:

I. Доповнити статтю 1 Закону України "Про очищення влади" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 44, ст. 2041) новою частиною восьмою такого змісту:

"8. Заборона, передбачена частинами третьою або четвертою цієї статті, не застосовується до осіб вищого офіцерського складу, які обіймають (обіймали) посади в органах внутрішніх справ, Службі безпеки України, Міністерстві оборони України, Збройних Силах України та інших утворених відповідно до законів військових формуваннях, якщо це обумовлено необхідністю забезпечення обороноздатності держави, та за умови задоволення відповідного клопотання в порядку, визначеному цим Законом.

Міністр внутрішніх справ України, Міністр оборони України, Голова Служби безпеки України та керівники інших військових формувань мають право вносити мотивоване клопотання до Президента України про незастосування до осіб, зазначених в абзаці першому цієї частини, заборони обіймати посади, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади (люстрації).

Клопотання, передбачене абзацом другим цієї частини, може бути внесене також щодо осіб вищого офіцерського складу, які були звільнені із займаних посад в органах внутрішніх справ, Службі безпеки України, Міністерстві оборони України, Збройних Силах України та інших утворених відповідно до законів військових формуваннях, та до яких застосовано заборони, визначені частинами третьою або четвертою цієї статті.

За результатами розгляду відповідного клопотання Президент України приймає рішення. У разі задоволення відповідного клопотання, особа вважається такою, до якої не застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою цієї статті".

У зв'язку з цим частину восьму вважати частиною дев'ятою.

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк після набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос