Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно оптимизации транспортного налога

Проект закона Украины от 23.01.2015 № 1830
Дата рассмотрения: 23.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оптимізації транспортного податку

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести такі зміни до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України 2011 р., N 13 - 14, N 15 - 16, N 17, ст. 112):

у підпункті 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 цифри та слова "які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см" замінити цифрою та словами "середньоринкова вартість яких станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 1 мільйон гривень. Порядок визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів затверджується Кабінетом Міністрів України";

пункт 267.4 викласти в такій редакції:

"267.4. Ставка податку

267.4.1 Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті.

267.4.2 Ставка податку встановлюється у відсотках від середньоринкової вартості автомобіля, визначеної станом на початок базового податкового (звідного) періоду.

267.4.3 Ставка податку встановлюється у розмірі 1,5 %, якщо середньоринкова вартість автомобіля станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 1 мільйон гривень, але не перевищує 1,5 мільйони гривень.

Якщо середньоринкова вартість автомобіля станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 1,5 мільйони гривень, але не перевищує 2 мільйони гривень, то до суми такого перевищення застосовується ставка 2 %.

Якщо середньоринкова вартість автомобіля станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 2 мільйони гривень, але не перевищує 2,5 мільйони гривень, то до суми такого перевищення застосовується ставка 3 %.

Якщо середньоринкова вартість автомобіля станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 2,5 мільйони гривень, але не перевищує 3 мільйони гривень, то до суми такого перевищення застосовується ставка 4,5 %.

Якщо середньоринкова вартість автомобіля станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 3 мільйони гривень, але не перевищує 3,5 мільйони гривень, то до суми такого перевищення застосовується ставка 6,5 %.

Якщо середньоринкова вартість автомобіля станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 3,5 мільйони гривень, але не перевищує 4 мільйони гривень, то до суми такого перевищення застосовується ставка 9 %.

Якщо середньоринкова вартість автомобіля станом на початок відповідного базового податкового (звітного) періоду перевищує 4 мільйони гривень, то до суми такого перевищення застосовується ставка 13 %.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому цей Закон прийнято.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти та забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос