Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 22 Закона Украины "О милиции" относительно приведения в соответствие с Кодексом законов о труде Украины

Проект закона Украины от 20.01.2015 № 1804
Дата рассмотрения: 20.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 22 Закону України "Про міліцію" щодо приведення у відповідність із Кодексом законів про працю України

Верховна Рада України постановляє:

I. У статті 22 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., N 4, ст. 20) частини дванадцяту, тринадцяту викласти у такій редакції:

"На працівників органів внутрішніх справ поширюються норми Кодексу законів про працю України, в тому числі щодо оплати праці в надурочний та нічний час, у вихідні та святкові дні. Компенсація працівнику органів внутрішніх справ за роботу в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові дні виплачується виходячи з середньомісячного розміру його грошового забезпечення.

Порядок залучення працівників органів внутрішніх справ до роботи в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові дні та виплати їм відповідної компенсації визначається Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

1) протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос