Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Регламенте Верховной Рады Украины" (относительно изменения продолжительности времени для объявления депутатских запросов и ограничения количества адресатов для их направления)

Проект закона Украины от 20.01.2015 № 1799
Дата рассмотрения: 20.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо зміни тривалості часу для оголошення депутатських запитів та обмеження кількості адресатів для їх направлення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 14 - 15, N 16 - 17 ст. 133):

1. У статті 25:

1) частину 3 викласти в такій редакції:

3. У дні проведення пленарних засідань щотижня на початку ранкового пленарного засідання відводиться до 30 хвилин для стислих (до трьох хвилин): у вівторок - оголошень, заяв, повідомлень, пропозицій (крім тих, що вносяться у спеціально встановленому цим Регламентом порядку) від депутатських фракцій (депутатських груп); у середу - оголошень, заяв, повідомлень, пропозицій народних депутатів. У дні проведення пленарних засідань щотижня у п'ятницю з 10 до 11 години відводиться час для запитань членам Кабінету Міністрів України ("година запитань до Уряду"), з 11 години відводиться час, але не більше години, для оголошення депутатських запитів, прийняття рішень про їх підтримку та направлення, з 13 до 14 години відводиться час для виступів народних депутатів "з різних питань", а у п'ятницю третього тижня місяця з 11 години, у порядку визначеному частиною 3 статті 226 цього Регламенту, відводиться час для оголошення запитів і прийняття рішень про підтримку та направлення запитів, а також проводиться обговорення відповідей на запити за участю керівників та посадових осіб державних органів (крім органів судової влади), органів місцевого самоврядування, які відповідають на запити і запитання народних депутатів.

2. У статті 225

частині 1 після слів "… одного народного депутата України" доповнити словами "направлених не більше, як до чотирьох адресатів".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос