Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно ответственности за приобретение некачественной продукции оборонного назначения)

Проект закона Украины от 19.01.2015 № 1793
Дата рассмотрения: 19.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за придбання неякісної продукції оборонного призначення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Доповнити Розділ 1 "Злочини проти основ національної безпеки України" Особливої частини Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25 - 26, ст. 131) статтею 114-2 такого змісту:

"Стаття 114-2. Придбання продукції, робіт та послуг оборонного призначення, що не відповідають встановленим стандартам та вимогам технічних регламентів

1. Придбання продукції, робіт та послуг оборонного призначення, що не відповідають встановленим стандартам та вимогам технічних регламентів, якщо вони призвели до загрози заподіянню шкоди обороноздатності України -

карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років з конфіскацією майна.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені організованою групою, або якщо вони призвели до тяжких наслідків -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Примітка: У цій статті під тяжкими наслідками треба розуміти наслідки що призвели до загибелі людей.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос