Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации" (относительно мобилизации народных депутатов Украины)

Проект закона Украины от 26.01.2015 № 1771-1
Дата рассмотрения: 26.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо мобілізації народних депутатів України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 44, ст. 416) такі зміни:

1. Абзац дев'ятий частини першої статті 23 вилучити.

2. Доповнити статтею 23-1 та викласти її у такій редакції:

"Стаття 23-1. Особливості проходження військової служби підчас мобілізації народними депутатами України та депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим

Народні депутати України та депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим мають право відбути на військову службу під час мобілізації до місць виконання бойових завдань Збройними Силами України у міжсесійний період та дні, коли немає пленарних засідань. Рішення щодо функціональних обов'язків депутата, в місцях виконання бойових завдань, приймається за погодженням депутата з особами в компетенції яких знаходиться відання даного питання".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос