Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О телевидении и радиовещании" (относительно участия иностранных лиц в телерадиоорганизациях)

Проект закона Украины от 31.01.2015 № 1768-1
Дата рассмотрения: 31.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо участі іноземних осіб в телерадіоорганізаціях

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України, 1994, N 10, ст. 43; 2014, N 20 - 21, ст. 715) такі зміни:

1) Частину третю статті 12 після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Забороняється створення та діяльність телерадіоорганізацій у разі, якщо п'ятдесят і більше відсотків голосів у вищому органі управління відповідної телерадіоорганізації належить безпосередньо або опосередковано (через пов'язаних осіб) фізичним особам та/або юридичним особам, які є резидентами держави, визнаної згідно із законодавством України державою-окупантом, або визнаної згідно з нормами міжнародного права державою-агресором.".

2) пункт "ґ" частини 5 статті 37 викласти у такій редакції:

"ґ) факту невідповідності ліцензіата визначеним частинами 3 та 4 статті 12 цього Закону вимогам щодо діяльності телерадіоорганізацій, обмеження частки або заборони власності іноземних фізичних та юридичних осіб в акціонерному або статутному капіталі телерадіоорганізації, а також до установчих і статутних документів телерадіоорганізації.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

3. Телерадіоорганізації зобов'язані протягом шести місяців з дати набрання чинності цим Законом привести свої установчі та статутні документи у відповідність до положень цього Закону про обмеження участі у статутному капіталі.

4. Протягом шести місяців з дати набрання чинності цим Законом до телерадіоорганізацій не застосовуються санкції, передбачені пунктом "ґ" частини 5 статті 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос