Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственном оборонном заказе" (относительно урегулирования разногласий законодательства в сфере процедуры закупки вооружения, военной и специальной техники)

Проект закона Украины от 14.01.2015 № 1737
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про державне оборонне замовлення" (щодо врегулювання розбіжностей законодавства у сфері процедури закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про державне оборонне замовлення" (Відомості Верховної Ради України, 2011, N 6, ст. 45) наступні зміни:

1. Пункт 4 частини першої статті 1 після слова "договір" доповнити словами "(у тому числі договір комісії)";

2. Частину третю статті 7 доповнити словами "або у іноземних юридичних осіб шляхом укладення договорів комісії із суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, яким в установленому законодавством порядку надані повноваження на право здійснення експорту та імпорту товарів військового призначення і товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.";

3. Статтю 8 доповнити новою частиною 4 такого змісту:

"4. Закупівля продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом може здійснюватися у іноземних юридичних осіб шляхом укладення державним замовником договору комісії з суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності, якому в установленому законодавством порядку надані повноваження на право здійснення експорту та імпорту товарів військового призначення і товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк:

привести свої акти у відповідність до цього Закону;

затвердити примірну форму договору комісії на здійснення імпорту продукції, робіт і послуг оборонного призначення.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Гройсман

Опрос