Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" относительно Государственного заведения "Спеціалізована медико-санітарна частина N 6 м. Дніпропетровська"

Проект закона Украины от 13.01.2015 № 1726
Дата рассмотрения: 13.01.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 6 м. Дніпропетровська"

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до додатків N 3 та N 10 Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), Закон, Бюджет від 28.12.2014 N 80-VIII) наступні зміни:

1) Виключити із додатка N 10 "Перелік закладів, установ, організацій та закладів освіти, культури, охорони здоров'я та фізичної культури і спорту, які передаються на фінансування з місцевих бюджетів":

Дніпропетровська область, розділ "заклади, установи та організації охорони здоров'я: пункт 9 "Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина N 6 Міністерства охорони здоров'я України, м. Дніпропетровськ".

Врахувати у додатку N 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2015 рік" видатки спеціалізованої медико-санітарної частини N 6 за кодом програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету 2301110 "Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров'я".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос