Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 8 и 9 Закона Украины "О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование" относительно оптимизации начислений единого социального взноса и сроков его уплаты бюджетными учреждениями

Проект закона Украины от 13.01.2015 № 1712
Дата рассмотрения: 07.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статей 8 та 9 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо оптимізації нарахувань єдиного соціального внеску та термінів його сплати бюджетними установами

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 2 - 3, ст. 11) такі зміни:

1. Абзац десятий частини п'ятої статті 8 після слів "(крім винагороди за цивільно-правовими договорами" доповнити словами "та бази нарахувань працівників бюджетних установ)".

2. Абзац перший частини восьмої статті 9 викласти у такій редакції:

"Платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, а також крім бюджетних установ та гірничих підприємств, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця";

3. Частину восьму статті 9 доповнити абзацами другим та третім такого змісту:

"Бюджетні установи зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, після надходження від бюджету відповідного рівня фінансування на оплату праці працівників, одночасно з фактичним отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці (виплату інших доходів, на які нараховується єдиний внесок).

Гірничі підприємства зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця".

У зв'язку з цим абзаци другий - п'ятий частини восьмої вважати відповідно абзацами четвертим - сьомим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос