Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 287 Таможенного кодекса Украины (относительно создания благоприятных условий для обеспечения выполнения государственных контрактов по оборонному заказу и договоров на поставку продукции оборонного назначения)

Проект закона Украины от 12.01.2015 № 1695
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання державних контрактів з оборонного замовлення та договорів на постачання продукції оборонного призначення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 287 Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, N 44-45, N 46-47, N 48, ст. 552 із наступними змінами) такі зміни:

доповнити новою частиною сьомою такого змісту:

"7. Звільняються від оподаткування ввізним митом при ввезенні на митну територію України та поміщенні в митний режим імпорту складові (матеріали, вузли, агрегати, устаткування та комплектувальні вироби) (далі - товари), що призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення, що підтверджується державним контрактом на виконання державного оборонного замовлення чи договором на постачання продукції оборонного призначення, якщо кінцевим споживачем такої продукції є державний замовник.

Порядок ввезення та підтвердження цільового використання товарів, що ввозяться на митну територію України та поміщаються в митний режим імпорту, відповідно до цієї частини, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Звільненню від оподаткування при ввезенні на митну територію України та поміщенні в митний режим імпорту відповідно до цієї частини не підлягають товари, що призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення, якщо такі товари мають походження з країни, визнаної державою - окупантом згідно із законодавством України та/або державою - агресором по відношенню до України, або ввозяться з території такої держави - окупанта (агресора)";

у зв'язку з цим частини сьому та восьму вважати частинами восьмою та дев'ятою відповідно;

у частині сьомій слова "першій - четвертій та шостій цієї статті" замінити на слова "першій - четвертій, шостій та сьомій цієї статті".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

розробити та затвердити нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття та приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос