Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 197 Налогового кодекса Украины (относительно создания благоприятных условий для обеспечения выполнения государственных контрактов по оборонному заказу и договоров на поставку продукции оборонного назначения)

Проект закона Украины от 12.01.2015 № 1694
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання державних контрактів з оборонного замовлення та договорів на постачання продукції оборонного призначення)

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 197 Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13-17, ст. 112) доповнити пунктом 197.23 такого змісту:

"197.23. Звільняються від оподаткування операції із ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту та з постачання на митній території України складових (матеріалів, вузлів, агрегатів, устаткування та комплектувальних виробів) (далі - товари), що призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення, що підтверджується державним контрактом на виконання державного оборонного замовлення чи договором на постачання продукції оборонного призначення, якщо кінцевим споживачем такої продукції є державний замовник.

У разі порушення вимог щодо цільового використання зазначених товарів платник податку зобов'язаний збільшити розмір податкових зобов'язань за результатами податкового періоду, на який припадає порушення, на суму податку на додану вартість, що мала бути сплачена із зазначених операцій у момент ввезення таких товарів чи нарахована за операціями із постачання таких товарів а також сплатити пеню, нараховану відповідно до розділу ІІ цього Кодексу.

Порядок підтвердження цільового використання товарів, що ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту та постачаються на митній території України, відповідно до цього пункту, визначається Кабінетом Міністрів України.

Звільненню від оподаткування відповідно до цього пункту не підлягають операції із ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту та з постачання на митній території України товарів, що призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення, якщо такі товари мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законодавством України та/або державою-агресором по відношенню до України, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора)".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

розробити та затвердити нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос