Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 7 Закона Украины "Об аренде земли" (относительно совершенствования порядка перехода права на аренду земельного участка в случае приобретения права собственности на расположенные на нем жилой дом, строение или сооружение)

Проект закона Украины от 29.12.2014 № 1680
Дата рассмотрения: 29.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про оренду землі" (щодо вдосконалення порядку переходу права на оренду земельної ділянки у разі набуття права власності на розташовані на ній житловий будинок, будівлю або споруду)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до статті 7 Закону України "Про оренду землі" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998 р., N 46-47, ст. 280) такі зміни:

1. друге речення частини третьої виключити;

2. доповнити частинами четвертою-шостою такого змісту:

"В разі припинення права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані на орендованій земельній ділянці, договір оренди такої земельної ділянки підлягає розірванню за заявою однієї зі сторін.

Особа, яка набула право власності на житловий будинок, будівлю або споруду, розташовані на земельній ділянці, що належить на праві власності іншій особі, зобов'язана протягом десяти днів з дня вчинення правочину, спрямованого на набуття права власності на об'єкт нерухомості, звернутися до власника земельної ділянки з пропозицією укласти договір оренди на тих самих умовах, що були у попереднього орендаря. Власник земельної ділянки зобов'язаний прийняти таку пропозицію.

Невиконання вимог, передбачених частинами четвертою та п'ятою цієї статті, може бути оскаржене в судовому порядку.".

ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос