Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О защите общественной морали" (относительно государственного надзора)

Проект закона Украины от 26.12.2014 № 1647
Дата рассмотрения: 26.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі" (щодо державного нагляду)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про захист суспільної моралі" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 14, ст. 192; 2014 р., N 20 - 21, ст. 712) такі зміни:

1. У другому реченні частини першої статті 2 слова "спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері культури та мистецтв" замінити словами "центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері культури".

2. У частині першій статті 8 слова "за наявності позитивного висновку Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, і" виключити.

3. Частини сьому і восьму статті 9 викласти в такій редакції:

"Реєстрацію кіно-, аудіо- і відеопродукції, що має обмеження глядацької аудиторії, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії. Відомості про реєстрацію такої кіно- і відеопродукції включаються до державного реєстру фільмів.

Реєстрацію спеціалізованих засобів масової інформації сексуального чи еротичного характеру здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.".

4. Статтю 10 виключити.

5. У частинах перших статей 11 і 12 слова "за наявності позитивного висновку Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі і" виключити.

6. У статті 13:

1) частину другу виключити;

2) у частині сьомій слова "позитивного висновку Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на кожен вид такої продукції," виключити;

3) у частині восьмій слова "позитивного висновку Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі," виключити.

7. Назву та частину першу статті 15 викласти в такій редакції:

"Стаття 15. Контроль у сфері захисту суспільної моралі

Контроль за додержанням вимог цього та інших законів у сфері захисту суспільної моралі в межах своєї компетенції здійснюють Міністерство внутрішніх справ України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері культури, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства, Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Громадський контроль за додержанням вимог цього та інших законів у сфері захисту суспільної моралі здійснюють творчі спілки, які діють у сфері культури та мистецтв, журналістики. Державна забезпечує фінансову підтримку щодо здійснення громадського контролю за додержанням вимог цього та інших законів у сфері захисту суспільної моралі, у порядку визначеному Кабінетом Міністрів України".

8. Статті 17 - 20 виключити.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос