Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно тарифа на электроэнергию для субъектов хозяйствования в городах-спутниках АЭС)

Проект закона Украины от 25.12.2014 № 1635
Дата рассмотрения: 25.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо тарифу на електроенергію для суб'єктів господарювання у містах-супутниках АЕС)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Законі України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995, N 12, ст. 81, ВВР, 2000, N 9, ст. 68) у статті 12 частину четверту після слів "пільги з оплати за спожиту електричну енергію для населення, яке постійно проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій" доповнити словами "а також для всіх категорій споживачів, у тому числі суб'єктів господарювання, розташованих на територій міст-супутників АЕС".

2. У Законі України "Про електроенергетику" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 1, ст. 1, ВВР, 2006, N 49, ст. 486) частину третю статті 17 викласти у наступній редакції:

"Тариф на електроенергію для побутових споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, а також для всіх категорій споживачів, у тому числі суб'єктів господарювання, розташованих на території міст-супутників АЕС, встановлюється у розмірі 70 відсотків діючого тарифу для відповідної групи споживачів".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос