Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 263 Уголовного кодекса Украины (относительно установления дополнительного вида ответственности за обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами)

Проект закона Украины от 17.12.2014 № 1500
Дата рассмотрения: 17.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 263 Кримінального кодексу України (щодо встановлення додаткового виду відповідальності за поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до статті 263 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25-26, ст. 131) таку зміну:

після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:

"3. Перебування (за винятком осіб, уповноважених законом) з вогнепальною чи холодною зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами, вибуховими пристроями в приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, в приміщеннях та на території закладів освіти - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років".

У зв'язку з цим частину третю вважати частиною четвертою.

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос