Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной поддержке санаторно-курортного реабилитационного центра "Слов'янський курорт"

Проект закона Украины от 11.12.2014 № 1446
Дата рассмотрения: 18.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну підтримку санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт"

Цей Закон спрямований на створення сприятливих умов для збереження та забезпечення сталої роботи дочірнього підприємства "Санаторно-курортний реабілітаційний центр "Слов'янський курорт" ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" (далі - санаторно-курортний реабілітаційний центр "Слов'янський курорт") шляхом надання йому державної підтримки.

Розділ I
ЗАХОДИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО
РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ "СЛОВ'ЯНСЬКИЙ КУРОРТ"

Стаття 1. Придбання путівок санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт"

1. Держава викуповує 70 відсотків путівок санаторіїв, що входять до складу санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт".

2. Кошти на придбання путівок санаторіїв, що входять до складу санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт", щороку передбачаються у Державному бюджеті України.

Стаття 2. Списання податкового боргу

1. Податковий борг санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт", який виник станом на 31 грудня 2014 року у сумі 2089,62 тис. гривень, підлягає списанню.

Стаття 3. Погашення боргу за спожиті комунальні послуги

1. За рахунок коштів Державного бюджету України погашається заборгованість санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" перед постачальниками комунальних послуг, яка утворилася станом на 31 грудня 2014 року у сумі 5192,2 тис. гривень.

Стаття 4. Особливості державного регулювання цін і тарифів на комунальні послуги

1. Оплата комунальних послуг, що використовуються санаторно-курортним реабілітаційним центром "Слов'янський курорт" для власних потреб, здійснюється за цінами і тарифами, встановленими для населення.

Розділ II
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", необхідних для реалізації цього Закону;

щороку при підготовці проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік передбачити кошти, необхідні для реалізації цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос