Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 9 Закона Украины "Об упорядочении вопросов, связанных с обеспечением ядерной безопасности" (относительно размещения средств финансового резерва)

Проект закона Украины от 11.12.2014 № 1422
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" (щодо розміщення коштів фінансового резерву)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 9 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" (Відомості Верховної Ради України, 2004, N 46, ст. 511; 2008 р., N 27 - 28, ст. 253) викласти в такій редакції:

"Стаття 9. Порядок інвестування коштів фінансового резерву, які зараховані на спеціальний рахунок

З метою захисту коштів фінансового резерву від інфляції та отримання додаткового джерела його формування експлуатуюча організація (оператор) має право розміщувати ці кошти у цінні папери, що емітуються державою.

Залишок коштів на спеціальному рахунку не повинен бути меншим від суми коштів, необхідних для оплати товарів, робіт (послуг), пов'язаних із здійсненням заходів у зв'язку з припиненням експлуатації і зняттям з експлуатації ядерної установки у відповідному періоді.

Розміщення коштів фінансового резерву у цінні папери, що емітуються державою, і визначення розміру залишку коштів на спеціальному рахунку здійснюється у відповідності з бюджетним законодавством у порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити прийняття та приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос