Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно безоплатной передачи транспортных средств)

Проект закона Украины от 11.12.2014 № 1402
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безоплатного передання транспортних засобів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Пункт 7 частини першої статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 37, ст. 237 зі змінами) доповнити словами "а також безоплатного отримання у випадках, визначених законодавством, легкових автомобілів конфіскованих, знайдених, визнаних безхазяйними, за якими не звернувся власник до кінця строку зберігання, та таких, що за правом успадкування чи на інших законних підставах перейшли у власність держави (у тому числі легкові автомобілі, визначені у статті 184 Митного кодексу України), державними органами, установами (організаціями), які утримуються за рахунок бюджетних коштів".

2. Статтю 32 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 34, ст. 435 зі змінами) викласти у такій редакції:

"32. Дія статті 2 цього Закону не поширюється на транспортні засоби, які ввозяться на митну територію України тимчасово, з метою транзиту та при переселенні громадян на постійне місце проживання до України, а також на транспортні засоби конфісковані, знайдені, визнані безхазяйними, за якими не звернувся власник до закінчення строку зберігання, та такі, що за правом успадкування чи на інших законних підставах перейшли у власність держави (у тому числі транспортні засоби, визначені у статті 184 Митного кодексу України), при їх першій реєстрації в Україні за умови відповідності конструкції та технічного стану транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос