Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в некоторые законодательные акты Украины (относительно упорядочения вопросов финансирования мер по повышению безопасности ядерных установок)

Проект закона Украины от 11.12.2014 № 1394
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування питань фінансування заходів з підвищення безпеки ядерних установок)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Законі України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995, N 12, ст. 81, ВВР, 2000, N 9, ст. 68) абзац перший та другий частини шостої статті 33 викласти у такій редакції:

"Експлуатуюча організація (оператор) відповідно до положень Конвенції про ядерну безпеку включає до тарифу на електроенергію, який затверджується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, витрати на:

реалізацію заходів програм з підвищення безпеки ядерних установок та продовження строків експлуатації ядерних установок в обсягах та за переліком, затверджених центральним органом виконавчої влади у сфері формування та реалізації державної політики у паливно-енергетичному комплексі, погоджених центральним органом виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії;".

2. У Законі України "Про електроенергетику" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 1, ст. 1, ВВР, 2006, N 49, ст. 486) частину сьому статті 17 викласти в такій редакції:

"Регулювання тарифів на електричну енергію, вироблену на атомних електростанціях, здійснюється з урахуванням:

а) обсягів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зоні спостереження;

б) витрат на реалізацію заходів програм з підвищення безпеки атомних електростанцій та продовження строків експлуатації діючих енергоблоків атомних електростанцій в обсягах та за переліком, затверджених центральним органом виконавчої влади у сфері формування та реалізації державної політики у паливно-енергетичному комплексі, погоджених центральним органом виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос