Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно обеспечения государственной поддержки мероприятий по развитию и популяризации украинского языка и украиноязычной печатной продукции)

Проект закона Украины от 10.12.2014 № 1388
Дата рассмотрения: 10.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення державної підтримки заходів з розвитку та популяризації української мови та україномовної друкованої продукції)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011, NN 13 - 17 ст. 112 із наступними змінами) такі зміни:

1. У пункті 6 підрозділу 2 розділу XX "Перехідних положень" цифри "2015" замінити цифрами "2020", після слів "виготовлення книжкової продукції" доповнити словами ", надрукованої повністю або не менше як на 50 % українською мовою", після слів "з постачання книжкової продукції," доповнити словами "надрукованої повністю або не менше як на 50 % українською мовою,";

2. В абзаці першому пункту 7 підрозділу 2 розділу XX "Перехідних положень" цифри "2015" замінити цифрами "2020";

3. В абзаці другому пункту 7 підрозділу 2 розділу XX "Перехідних положень" після слів "поліграфії на території України" доповнити словами ", які здійснюють видання поліграфічної продукції, надрукованої повністю або не менше як на 50 % українською мовою.";

4. В абзаці першому пункту 18 підрозділу 4 розділу XX "Перехідних положень" цифри "2015" замінити цифрами "2020", після слів "на території України книжкової продукції" доповнити словами ", надрукованої повністю або не менше як на 50 % українською мовою.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести у місячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос