Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно обеспечения реализации Закона Украины "О временных мерах на период проведения антитеррористической операции")

Проект закона Украины от 04.12.2014 № 1258
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо забезпечення реалізації Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції")

Верховна Рада України постановляє:

I. Доповнити підрозділ 10 "Інші перехідні положення" розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13-17, ст. 112) пунктом 27 наступного змісту:

"27. На період дії Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" від 02.09.2014 року N 1669-VII норми цього Кодексу застосовуються з урахуванням зазначеного закону."

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінетові Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

3. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос