Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О свободе совести и религиозных организациях" относительно названий религиозных организаций, руководящие центры которых находятся за пределами Украины

Проект закона Украины от 04.12.2014 № 1244
Дата рассмотрения: 04.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назв релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться за межами України

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до статті 9 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (Відомості Верховної Ради України 1991 р., N 25, ст. 283) такі зімни:

1) частину другу доповнити новим реченням наступного змісту:

"Назва релігійної організації, керівний центр якої знаходиться за межами України, повинна відображати назву релігійної організації, яка є її керівним центром.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти та забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України у відповідність із цим Законом.

3. Релігійні організації, назви яких не відповідають положенням цього Закону, повинні в місячний термін подати до органу, який здійснює реєстрацію статутів (положень) релігійних організацій, документи про внесення змін до статуту (положення) такої організації.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос