Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приостановлении действия Соглашения о создании Содружества независимых Государств

Проект закона Украины от 02.12.2014 № 1204
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про зупинення дії Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав

Цей закон направлений на зупинення дії на території України Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав у зв'язку з грубим порушенням Російською Федерацією задекларованих Угодою міжнародних домовленостей та зобов'язань

Стаття 1. Зупинити дію Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав, підписану Україною 8 грудня 1991 року, ратифіковану Постановою Верховної Ради України 10 грудня 1991 року.

Стаття 2. Припинити участь України в органах Співдружності Незалежних Держав та відкликати повноваження парламентської делегації України в Міжпарламентській асамблеї держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (МПА), утвореної в результаті Угоди, підписаної у м. Алма-Аті 27 березня 1992 року головами Верховних Рад (парламентів) держав-учасниць СНД: Білорусь, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Російської Федерації, Таджикистану і Узбекистану.

Прикінцеві положення.

1. Цей закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету міністрів України:

доручити Міністерству закордонних справ України здійснити відповідні процедури відповідно до статті 10 Угоди про створення Співдружності Незалежних Держав та розділу V Закону України "Про міжнародні договори України".

доручити Міністерству закордонних справ України розпочати переговори з відповідними відомствами Російської Федерації та Республіки Білорусь щодо розробки та підписання міжнародних договорів щодо співпраці та міжнародної допомоги у соціально-економічній, гуманітарній, політичній, правовій та інших сферах суспільного життя.

у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти та забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос