Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лекарственных средствах" (относительно обеспечения прозрачности производства и безопасности лекарственных средств)

Проект закона Украины от 02.12.2014 № 1199
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" (щодо забезпечення прозорості виробництва та безпеки лікарських засобів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про лікарські засоби" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, N 22, ст. 86) такі зміни:

1. В статті 9 Закону:

частину третю статті доповнити новим реченням такого змісту:

"При реєстрації лікарських засобів, що вироблені на території України з використанням продукції "in bulk", додатково зазначаються: назва виробника продукції "in bulk", адреса його місцезнаходження та виробничих потужностей".

частину сьому статті доповнити новим реченням такого змісту:

"До Державного реєстру лікарських засобів України для лікарських засобів, що вироблені на території України з використанням продукції "in bulk" додатково вносяться такі відомості про лікарський засіб: назва виробника продукції "in bulk", адреса його місцезнаходження та виробничих потужностей".

2. Частину першу статті 12 Закону доповнити новим реченням такого змісту:

"При виробництві лікарських засобів на території України з використанням продукції "in bulk" на зовнішній упаковці лікарських засобів додатково зазначаються такі відомості: назва виробника продукції "in bulk", адреса його місцезнаходження та виробничих потужностей".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців після його офіційного опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з дати набрання чинності цим Законом:

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

- забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос