Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом" относительно производства по делу о банкротстве

Проект закона Украины от 02.12.2014 № 1190
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" щодо провадження у справі про банкрутство

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 32 - 33, ст. 413 із наступними змінами) такі зміни:

1) Статтю 8 доповнити частинами п'ятою та шостою такого змісту:

"5. Оскарження ухвал чи постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, прийнятих господарським судом у справі про банкрутство, не зупиняє провадження у справі про банкрутство.

6. В разі оскарження ухвал чи постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, а також постанов апеляційного господарського суду у випадках, передбачених частиною третьою цієї статті, до суду апеляційної та касаційної інстанцій направляються копії матеріалів справи, що необхідні для розгляду апеляційної та касаційної скарги".

2) Пункт 11 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" доповнити абзацом четвертим такого змісту:

"Положення цього Закону, що регулюють порядок оскарження судових рішень у процедурі банкрутства, застосовуються господарськими судами також і під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос