Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О дошкольном образовании" (относительно возможности удовлетворения нужд переселенцев и комплектования групп дошкольного учебного заведения)

Проект закона Украины от 02.12.2014 № 1182
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо можливості задоволення потреб переселенців та комплектування груп дошкільного навчального закладу)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести такі зміни до Закону України "Про дошкільну освіту" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 49, ст. 259):

1) частину другу статті 14 викласти в наступній редакції:

"2. Рекомендована наповнюваність груп у дошкільних навчальних закладах становить:

для дітей віком до одного року - до 10 осіб; для дітей віком від одного до трьох років - до 15 осіб; для дітей віком від трьох до шести (семи) років - до 20 осіб; різновікові - до 15 осіб;

з короткотривалим і цілодобовим перебуванням дітей - до 10 осіб;

в оздоровчий період - до 15 осіб. За умови виконання основних завдань дошкільної освіти та вимог Базового компоненту дошкільної освіти Засновник (власник) може встановлювати іншу наповнюваність груп дітьми у дошкільному навчальному закладі,яка визначається засновником (власником) залежно від демографічної ситуації.".

2. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

 

Опрос