Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно развития животноводческой отрасли агропромышленного комплекса)

Проект закона Украины от 02.12.2014 № 1171
Дата рассмотрения: 02.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розвитку тваринницької галузі агропромислового комплексу)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про сільськогосподарський перепис" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2009, N 9, ст. 115):

1) Абзац другий статті 1 викласти у наступній редакції:

"виробники сільськогосподарської продукції - юридичні особи всіх організаційно-правових форм господарювання та їх відокремлені підрозділи, фізичні особи (фізичні особи-підприємці, домогосподарства), які займаються сільськогосподарською діяльністю, передбаченою класифікацією видів економічної діяльності, мають у володінні, користуванні або розпорядженні землі сільськогосподарського призначення чи сільськогосподарських тварин, а також ті, які через центри заготівлі молока проводять діяльність з доїння корів, первинної обробки молока сирого і тимчасового зберігання молочної сировини, з подальшим постачанням молочної сировини молокопереробним підприємствам;".

II. У Законі України "Про державну підтримку сільського господарства України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 49, ст. 527):

1) Пункт 17-2.3 статті 17-2 викласти у наступній редакції:

"17-2.3. Сільськогосподарським товаровиробникам відшкодовується в обсязі 50 відсотків вартість будівництва та реконструкції центрів заготівлі молока з номінальною кількістю корів, що обслуговуються, не менше 200 голів, тваринницьких ферм і комплексів з кількістю великої рогатої худоби не менше 500 голів, свиноматок - не менше 1200 голів та птиці - не менше 1 мільйона голів, а також в обсязі до 30 відсотків відшкодовується вартість закупівлі техніки та обладнання для сільськогосподарського виробництва, будівництва та реконструкції підсобних підприємств з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції.".

III. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос