Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" (относительно создания законодательных условий, направленных на недопущение уклонения заказчика от паевого участия в развитии инфраструктуры населенного пункта)

Проект закона Украины от 27.11.2014 № 1044
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо створення законодавчих умов, направлених на недопущення ухилення замовника від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 34, ст. 343, 2013 р., N 48, ст. 682) такі зміни:

1. У статті 39:

1) у частині шостій після слів "установлених вимог" доповнити словами "або не подано документів, що підтверджують сплату коштів пайової участі для створення і розвитку інфраструктури населеного пункту до відповідного місцевого бюджету";

2) частину сьому доповнити новим пунктом 4 такого змісту:

"4) неподання документів, що підтверджують сплату коштів пайової участі для створення та розвитку інфраструктури населеного пункту до відповідного місцевого бюджету".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос