Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно налогообложения благотворительной помощи на лечение онкобольных детей)

Проект закона Украины от 27.11.2014 № 1026
Дата рассмотрения: 27.11.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування благодійної допомоги на лікування онкохворих дітей)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести такі зміни до Податкового кодексу України ((Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13-14, N 15-16, N 17, ст. 112):

1. Статтю 165 доповнити новим підпунктом та викласти його в такій редакції:

"165.1.55 у будь-якій сумі (вартості) кошти або майна (послуг), що надаються як цільова та нецільова благодійна чи інша безповоротна допомога резидентами та нерезидентами - юридичними або фізичними особами на лікування онкологічних захворювань дитини платника податку."

2. В статті 170 пункті 170.7.3 після слів "Положення цього підпункту не поширюються на профспілкові виплати своїм членам, умови звільнення яких від оподаткування передбачені підпунктом 165.1.47 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу."

доповнити абзацом та викласти його в такій редакції: "Не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги у будь-якій сумі (вартості), у тому числі матеріальної, що надається резидентами та нерезидентами - юридичними або фізичними особами на користь платника податку на лікування онкологічних захворювань дитини платника податку або на користь благодійної організації для лікування онкологічних захворювань дитини."

3. підпункт а) пункту 170.7.4 доповнити новим абзацом та викласти його в такій редакції: "фізичній або благодійній організації для компенсації лікування онкологічних захворювань у дитини".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня опублікування цього Закону:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) прийняти нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону;

3) забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос