Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 186-1 Земельного кодекса Украины (относительно упрощения процедуры согласования проекта землеустройства)

Проект закона Украины от 27.11.2014 № 1025
Дата рассмотрения: 27.11.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 186-1 Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою)

Верховна Рада України постановляє:

I. В Земельному кодексі України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 3-4, ст. 27) статтю 186-1 після частини 7 доповнити новою частиною такого змісту:

"У висновку про відмову погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, органами, зазначеними в частинах першій - третій цієї статті, має бути надано вичерпний перелік недоліків проекту землеустрою та розумний строк для усунення таких недоліків (який за письмовим проханням розробника проекту може бути продовжений).

Органами, зазначеними в частинах першій - третій цієї статті, може бути відмовлено у погодженні проекту землеустрою лише у разі якщо не усунуті недоліки, на яких було наголошено у попередньому висновку. Не можна відмовити у погодженні проекту землеустрою з інших причин чи вказати інші недоліки.

Повторна відмова не позбавляє права розробника проекту землеустрою усунути недоліки проекту та подати його на погодження.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос