Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 1058 Гражданского кодекса Украины относительно ответственности банка за нарушение условий договора банковского вклада (депозита)

Проект закона Украины от 27.11.2014 № 943
Дата рассмотрения: 23.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 1058 Цивільного кодексу України щодо відповідальності банку за порушення умов договору банківського вкладу (депозиту)

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 1058 Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 40-44, ст. 356 із наступними змінами) доповнити частиною четвертою такого змісту:

"4. У разі порушення встановлених договором строків повернення вкладнику банківського вкладу (депозиту) банк на вимогу вкладника зобов'язаний повернути грошову суму (вклад) у повному обсязі з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від суми банківського вкладу (депозиту).

За домовленістю сторін у договорі банківського вкладу (депозиту) може бути передбачена пеня за прострочення повернення грошової суми (вкладу) у розмірі, який не може перевищувати подвійну облікову ставку Національного банку України за кожний день прострочення".

2. Цей Закон набирає чинності через десять днів з дня його опублікування.

____________

Опрос