Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении действия отдельных статей Договора о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Украиной и Российской Федерацией

Проект закона Украины от 10.02.2015 № 5
Дата рассмотрения: 10.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про припинення дії окремих статей Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією

Відповідно до ч. 2 ст. 18 Закону України "Про міжнародні договори України" (Відомості Верховної Ради України, 204, N 50, ст. 540) та ч. 1 ст. 60 Віденської Конвенції про право міжнародних договорів 1969 р., а також враховуючи суттєве порушення Російською Федерацією Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією внаслідок збройної агресії щодо України, що завдає шкоду національним інтересам України, Верховна Рада України постановляє:

1. Припинити дію статей 1, 6, 8, 9, 16, 20, абзац 1, 3, 4 статті 13, частину 2 статті 21 Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, ратифікованого Законом України "Про ратифікацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 20, ст. 103).

2. Доручити Міністерству закордонних справ України здійснити необхідні процедури відповідно до розділу V Закону України "Про міжнародні договори України" та положень Віденської Конвенції про право міжнародних договорів 1969 року.

3. Кабінету Міністрів України привести нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

4. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос