Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О денонсации Конвенции между Правительством Украины и Правительством Республики Кипр об избежании двойного налогообложения и предупреждении налоговых уклонений относительно налогов на доходы и Протокола к ней

Проект закона Украины от 05.12.2014 № 1-2
Дата рассмотрения: 05.12.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї

Верховна Рада України постановляє:

1. Конвенцію між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протокол до неї, підписані 8 листопада 2012 року в м. Нікосії, денонсувати.

2. Угоду між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна, підписану 29 жовтня 1982 року в м. Москві, у частині, що стосується відносин між Україною та Республікою Кіпр, денонсувати.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з 1 липня 2015 року.

2. До набуття чинності цим Законом Кабінету Міністрів України провести переговори з Урядом Республіки Кіпр про підписання нової Угоди щодо уникнення подвійного оподаткування, передбачивши в ній норми стосовно оподаткування дивідендів, процентів, роялті, доходів з відчуження майна, що застосовуються у більшості аналогічних угод з іншими країнами.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос