Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 4 Закона Украины "Об основах социальной защищенности инвалидов в Украине" (относительно пакета документов для получения льготы)

Проект закона Украины от 03.11.2014 № 5191
Дата рассмотрения: 03.11.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо пакету документів для отримання пільги)

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 4 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., N 21, ст. 252; Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 31, ст. 381) після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:

"Інвалідам, які не мають права на призначення пенсії чи такої соціальної допомоги, пільги надаються на підставі довідки, виданої структурним підрозділом з питань соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві або Севастополі державної адміністрації, виконавчим органом міської, районної у місті (у разі створення) ради, в якій зазначаються прізвище, ім'я, по батькові, група та причина інвалідності, а у відповідних випадках - також основні нозологічні форми захворювань (по зору, слуху та з ураженням опорно-рухового апарату).".

У зв'язку з цим частини четверту і п'яту вважати відповідно частинами п'ятою і шостою.

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос