Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О предупреждении финансовой катастрофы и создании предпосылок для экономического роста в Украине" (относительно возобновления перерасчета ранее назначенных пенсий в связи с увеличением средней заработной платы (дохода) в Украине, с которой уплачены страховые взносы)

Проект закона Украины от 24.10.2014 № 5179-1
Дата рассмотрения: 24.10.2014 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" (щодо відновлення перерахунку раніше призначених пенсій у зв'язку із збільшенням середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески)"

Верховна Рада України постановляє:

I. Визнати таким, що втратив чинність розділ III Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, N 20 - 21, ст. 745).

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності на наступний день після дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом 30 днів з дня набрання чинності цим Законом:

1) забезпечити здійснення перерахунку пенсій відповідно до вимог частини другої статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 49 - 51, ст. 376; 2014 р., N 11, ст. 135);

2) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

3) забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

О. В. ТУРЧИНОВ

Опрос